Close

Üretici

Nakliye Uzmanı

Mobilya Montaj Uzmanı

0850 480 25 35

Vivense olarak sitemizde bulunan ürünlerin tamamının teslimatını tüm Türkiye’ye sağlıyoruz. Teslimatlarımız İstanbul'da kendi araçlarımız, İstanbul dışında ise anlaşmalı olduğumuz lojistik firmaları ile müşterilerimizin evlerine kadar taşınmaktadır.


Siz de anlaşmalı lojistik firmalarımızdan biri olmak istiyorsanız aşağıdaki başvuru formunu doldurarak iş ortağımız olabilirsiniz.

Vivense’de satılan ürünler Türkiye’nin önde gelen mobilya üretim merkezlerinde anlaşmalı üreticilerimiz tarafından üretilmektedir. Vivense, mobilya konusunda üreticilerle anlaşmalar yaparak ürünleri direkt üreticiden müşteriye indirimli fiyatlarla ulaştırıyor.


Siz de anlaşmalı üreticilerimizden biri olmak istiyorsanız aşağıdaki başvuru formunu doldurarak iş ortağımız olabilirsiniz.

Vivense'nin İş Ortağı Olmak İster Misiniz?

Döşeme Uzmanı

Vivense olarak müşterilerimize sunduğumuz mobilyalar en az 2 yıl garantilidir. Alınan ürünlerde herhangi bir sorun yaşandığı takdirde Vivense’nin profesyonel destek ekipleri; en kısa sürede müşterilerimizin sorunlarını gideriyor. 


Siz de bulunduğunuz şehirdeki Vivense profesyonel destek ekibine döşemeci olarak katılmak istiyorsanız aşağıdaki başvuru formunu doldurarak iş ortağımız olabilirsiniz.

Kurulumuyla müşterilerimizi zora sokacağını düşündüğümüz ürünlerimiz için, Vivense'nin profesyonel mobilya montaj ekipleri; teslim edilen ürünlerin kurulumunu, müşterilerimizi hiçbir zahmete sokmadan yapıyor.


Siz de bulunduğunuz şehirdeki Vivense profesyonel mobilya montaj ekibine katılmak istiyorsanız aşağıdaki başvuru formunu doldurarak iş ortağımız olabilirsiniz.

İş ortağımız olmak için hemen başvurun